Hệ thống treo ống, Vikan 9345, thép không gỉ
Hệ thống treo ống, Vikan 9345 hệ thống treo ống Vikan 9345 được thiết kế để lắp đặt gọn gàng trên tường, giúp giữ vòi nước dài tối đa 20 mét một cách an toàn và ngăn nắp. Sản phẩm làm từ thép không gỉ chất lượng cao, đảm bảo độ bền vượt trội và khả năng chống ăn mòn trong môi trường công nghiệp khắt khe.
Item number: Vikan 9345 Stainless steel hose suspension
Số mặt hàng: Vikan 9345 – Hệ thống treo ống thép không gỉ

– Thông số Vikan 9345:
| PFAS intentionally added | No |
| Country of Origin | Denmark |
| Complies with UK 2019 No. 704 on food contact materials | No |
| Weight cardboard (Recycling symbol “20” PAP) | 0.332 kg |
| Total Tare Weight | 0.332 kg |
| Weight cardboard (Recycling symbol “20” PAP) | 0.332 kg |
| Tare total | 0.332 kg |
| Material | Stainless Steel (AISI 316) |
| Box Width | 275 mm |
| Complies with REACH Regulation (EC) No. 1907/2006 | Yes |
| Complies with Halal and Kosher | Yes |
| GTIN-13 Number | 5705020093456 |
| Country of Origin ISO Code | DK |
| Customs Tariff Number | 83025000 |
| Box Length/Depth | 550 mm |
| Box Height | 220 mm |
| Product Height | 120 mm |
| Product Width | 260 mm |
| Length/Depth | 440 mm |
| Cubic metre | 0.013728 M3 |
| Gross Weight | 1.84 kg |
| Net Weight | 1.51 kg. |
| Max. pH-value in Usage Concentration | 11 pH |
| Min. pH-value in usage concentration | 2 pH |
| Box Quantity | 1 Pcs. |
| Quantity per Pallet (80 x 120 x approx.180 cm) | 36 Pcs |
English